Más néven olajban sült kenyér. Régi idők takarékos
reggelije. Fokhagymásan, meleg teával a
gyerekkori téli reggeliket idézi. Úgy
jutott eszembe, hogy bundás kenyeret sütöttem, de elfogyott a tojas.
Pár éve egy
barátunk javaslatára a fokhagymával megkent pirított kenyérre tejfölt kentünk.
Mennyei volt. Később rájöttem, hogy a sima, vajjal kent pirítós helyett igen jó
alap az olajban sült kenyér a mostanában divatos bruschettához is. Ráadásul így
nem vész kárba a ma már elvileg semmire sem jó szikkadtabb kenyér. Pedig még mennyi mindenre felhasználható!